Otevřít menu

Na úvodní stranu Místní knihovna Novosedly

Návštěv :
Celkem : 2043
Týden : 14
Dnes : 0
podrobnosti

 

 

 

Muzikál Bítls - Městské divadlo Brno

 

8. 4. 2018 neděle

 

Odjezd autobusu ve 12:30 (autobusová zastávka směr Drnholec)

 

Cena včetně dopravy: 750kč/dospělý

 

540Kč/ dítě, student, důchodce

 

*Přihlásit se můžete v knihovně Novosedly nebo na tel. 602820494.

 

 

Připravili jsme pro Vás hru hledání kešek, mapu najdete v okně knihovny. Kešky můžete hledat až do 26.2.2018. (Bohužel keška z dětského hřiště se ztratila a ještě dám malou nápovědu k nalezení kešky na nádraží- hledejte před budovou, a zaměřte se na místo, kam se odkládají kola).

Pravidla hry:

Hledejte v okolí místa vyznačeného na mapě ukrytou kešku (většinou je to zavařeninová sklenice). V ní najdete papír, kam se můžete podepsat, napsat vzkaz aj. a navíc je tam malá drobnost pro nejmenší, můžete si s libostí jednu odměnu vzít a při nalezení další kešky si ji třeba povyměňovat. Nakonec kešku opět ukryjte na stejné místo. Neničte kešky a neprozrazujte ostatním, kde přesně je, ať si hledaní užijí stejně jako vy.

Užijte si zábavu:)

 

Blíží se vánoční čas, kdy možná více než jindy v roce, myslíme na ostatní, nejen na své blízké, ale i cizí, ať už malé nebo velké, zdravé nebo nemocné. Je velká škála organizací, které nabízejí pomocnou ruku a chtějí udělat radost jiným. Nebuďme lhostejní a zvažme své možnosti, třeba i Vaše maličkost udělá velkou radost. Zaujala mě akce Krabice od bot aneb děti darují dětem k Vánocům 2017, Diakonie ČCE. Jak se zapojit? Dejte do krabice od bot dárek pro děti (věk 0-17), hračku, oblečení, knihu, výtvarné potřeby aj. Zabalte ji do balícího papíru a nalepte na ni označení, jestli holka nebo kluk a věk. A pak už ji jen odneste na sběrné místo.

Pokud by měl někdo zájem s námi podpořit akci Krabice od bot (www.krabiceodbot.cz) může své naplněné krabice od bot, zabalené do balícího vánočního papíru a označené (holka nebo kluk + věk) přinést nejpozději 5.12. do knihovny.

 

Dnes 6.12. jsme všechny Krabice od bot, plné dárků od Vás odvezli na sběrné místo do Brna. Vám všem, kteří se s námi do akce zapojili moc děkujeme.

 

 

Každou sudou neděli probíhá v knihovně klubík Sovičky, od 15 do 17 hod. Těšit se můžete na čtění do ouška a vyrábění.

 

3. 12.   výroba adventních svícnů z těsta

17.12.  výroba vánočních přáníček a ozdob

24.12. vyvěšení mapy pro hleání kešky, v okně knihovny

31.12.  nědělní klubík nebude, místo toho využijte silvestrovského hledání kešky - více info dodáme včas

 

 

OBRÁZEK : kleopatra.jpg

Zarezervovala jsem pro Vás další divadlo, je to sice s předstihem, ale hraje se jen v únoru, předpokládá se rychlé vyprodání. Muzikál Kleopatra, v Bobycentru, v Brně.V neděli 25. 2. 2018 ve 14hod, cena lístku včetně autobusu cca 700kč. (lístky II. kat. 599kč, autobus 100kč) Vyzvedněte si, prosím, své objednané lístky do 21.12.2017. Děkuji, Iva.